Karma Kurulum

Herkesin tam ihtiyacı olan araçlarla beraber e-postanızı, mesajlaşma platformunuzu ve iş birliği sunucunuzu kurarken düzenli masraflarda yüzde onlara yakın tasarruf edin.

IceWarp'ı deneyin Daha fazla anlat
Cover
Cover

Nasıl Çalışır

Karma kurulum demek IceWarp'ı mevcut kullandığınız çözüm ile beraber kurmak demektir.

Genelde yüzde 20-30 kullanıcı para ödediğiniz araçları kullanır. Sharepoint, gelişmiş Excel ya da G Docs gibi özellikler kısıtlı kullanıcılar tarafından kullanılır. Geri kalan kullanıcılar IceWarp ile daha basit, ucuz ve kolay yönetilebilir.

Gerekli Olan Herşey

E-posta
Takvim
Mesajlaşma
Belgeler
TeamChat
Depolama
Bütünlüğü Koruyun
Tüm kullanıcılar geçmişteki gibi iletişim kurabilir. Aynı etkinliği paylaşma, beraber sohbet etme ve aynı genel klasörlere ulaşma. Hatta diğer profesyonel kullanıcıları aynı TeamChat'e davet edip ekip iş birliğini başka bir seviyeye taşıyabilirsiniz.
Bulut ve Kendi Yerinizde Kurulum
Kendi sunucunuzu mu yoksa bulut sunucusu mu kullanıyorsunuz? IceWarp'ı aynı şekilde kurabilirsiniz ya da onları bir araya getirebilirsiniz. Profesyonel kullanıcılar için kendi yerinizdeki kurulumu kullanın ve geri kalanını yönetimi daha kolay olan bulut kurulumunu kullanın. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış.

Faydalar

Uygun fiyatlı
çözüm.
Toplam maliyetinizi %50 düşürün. Sadece gerçekten kullandıklarınız için ödeyin ve her ay binlerce tasarruf edin.
İki Sistem.
Tek Marka.
Herkes tüm geçmiş ile birlikte orijinal adresine sahip olmaya devam edecek. Şirketiniz dışında kimse değişikliği fark etmeyecek.
Platformlar arası
iletişim.
İki sunucu olmasına rağmen, şirketinizdeki herkes eskiden olduğu gibi e-postalar, etkinlik davetleri gönderecek ve sohbet edecek.
Kullandığınız
uyg. uyumlu
Kullandığınız uygulamaları kullanmaya devam edin. Standart protokoller sayesinde onları senkronize edebilirsiniz.

Karma kurulum hakkında daha fazlasını öğrenmek iste misiniz?

Evet, beni arayın!